
All inclusive
Nær stranden

16 331 NOK
Per voksen
4.5
Basert på 3 364 anmeldelser









Olympic Lagoon resort ligger ved stranden i Pafos og det er nesten som to hotell i ett. Ved et av bassengene ligger det et lite badeland og bestiller du superiorrom har du tilgang til en egen barnefri del med eget basseng. All inclusive er inkludert. Du kan lett variere mellom stranden og bassenget. Ved de to store lagunebassengene finnes swim up-bar og på hotellet finnes det alltid en kafé eller en bar når du blir litt sulten eller vil ha noe oppfriskende. Det er også en voksendel med basseng og swim up-bar.
På tomannshånd
Hvis du bestiller superiorrom bor du i den barnefrie delen av Olympic Lagoon. Her har du tilgang til et eget basseng, Serenity Oasis, der det finnes en eksklusiv swim up-bar og solsenger å koble av i.
50s diner og kypriotisk taverna
I tillegg til bufféer med livecooking og temakvelder har Olympic Lagoon også et spennende og velsmakende utvalg av à la carte-restauranter. Fra en diner i amerikansk 50-tallstil og tradisjonelle kypriotiske retter til italienske spesialiteter og moderne menyer fra det asiatiske kjøkkenet.
Vannsklier og underholdning
På Olympic Lagoon finnes det nok av plass til familier som vil koble av. I tillegg tli eget basseng for de minste og vannsklier inspirert av Mayatempelet serveres også barnebufféen litt tidligere for å gi en fin avslutning på dagen. Hotellets underholdning og aktiviteter passer for alle aldre. Det finnes barneklubber for ulike aldre og spillehall, og om kvelden kan du se spektakulære show som musikalnummere i Broadwaystil.
4.5
Basert på 3 364 anmeldelser