Fakta

Antall butikker:
50 i Sverige og 19 i Norge

Telefonservice i:
Sverige og Norge

Gjennomsnittlig årsverk:
277 i Sverige og 76 i Norge

Internettsider i:
Sverige, Norge, Danmark og Finland

Ledergruppe

 

Katarina Sjögren Petrini
Administrerende direktør
E-post:
katarina(punkt)petrini@ticket.se

 

Håkan Andersson
Salgssjef, butikk
E-post:
hakan(punkt)andersson@ticket.se

 

Monica Murphy
Personalsjef
E-post:
monica(punkt)murphy@ticket.se

 




Pelle Svensson
Salgssjef Online
E-post:
pelle(punkt)svensson@ticket.se

 

Ellen Wolff Andresen
Markeds- og administrasjonssjef
E-post: 
ellen(punkt)wolff(punkt)andresen@ticket.no

 

Jennie Pedersen
Regionsjef
E-post:
jennie(punkt)pedersen@ticket.no

Lukk

Bli oppringt!

Vil du hjelp eller har spørsmål?
Angi ditt telefonnummer så ringer vi deg opp så fort vi kan!