Fakta

Antall butikker:
52 i Sverige og 19 i Norge

Telefonservice i:
Sverige og Norge

Gjennomsnittlig årsverk:
277 i Sverige og 76 i Norge

Internettsider i:
Sverige, Norge, Danmark og Finland

Ledergruppe

 

Katarina Sjögren Petrini
Administrerende direktør

Tel: +46(0)8-702 66 26
Mobil: +46(0)70 567 51 73
E-post: katarina(punkt)petrini@ticket.se

 

Håkan Andersson
Salgssjef, butikk
Mobil: +46(0)709-10 90 99
E-post: hakan(punkt)andersson@ticket.se

 
 

Monica Murphy
Personalsjef

Tel: +46(0)8-702 66 32
E-post: monica(punkt)murphy@ticket.se

 




Pelle Svensson
Salgssjef Online

Tel: +46(0)8-702 66 69
Mobil: +46(0)70 670 12 39
E-post: pelle(punkt)svensson@ticket.se

 

Ellen Wolff Andresen
Markeds- og administrasjonssjef

Tel: +47 22 05 15 10
E-post: ellen(punkt)wolff(punkt)andresen@ticket.no

Jennie Pedersen
Regionsjef

Mobil: +47 47 32 64 60
E-post: jennie(punkt)pedersen@ticket.no

Lukk

Bli oppringt!

Vil du hjelp eller har spørsmål?
Angi ditt telefonnummer så ringer vi deg opp så fort vi kan!